התקשרו עכשיו:   03-9300085

​בניה ברמה אחרת

פתח תקווה – תנופת בניה בעיר הירוקה
פתח תקווה או בשמה השני אם המושבות כבר מזמן לא מושבה מנומנמת. בשנים האחרונות זוכה פתח תקווה לתנופת בנייה חסרת תקדים שהופכת את העיר הממוקמת במרכז הארץ לאבן שואבת של משפחות וזוגות ממעמד סוציו-אקונומי גבוה.
תמהיל נכון של מחירים נוחים, בניה ירוקה, אוכלוסיה מגוונת והשקעה בחינוך גרמו לעליית קרנה של "אם המושבות" בעיני משפחות צעירות ומשפרי דיור למיניהם.

הפשרת שטחים חקלאיים לטובת בנייה בעיר הירוקה

הפשרת קרקעות חקלאיות לטובת בניה רוויה היתה אפשרית מאחר ולאורך שנותיה הראשונות של העיר פתח תקוה עיקר נופיה היו שטחים חקלאים . עבודה משותפת של עיריית פתח תקווה בתכנון העירוני עם הועדה המחוזית המאשרת את תכנוני הקרקעות גרמו להמראה מוצלחת של העיר ולהפיכתה ממושבה מנומנמת לעיר חזקה ומושכת.

פתח תקוה - חבר מביא חבר

ידוע לכל כי הפרסומת הטובה ביותר היא ההמלצה שתקבל מחברך.
בתנופת הבניה של השנים האחרונות היו הפרויקטים הראשונים שהיוו אלטרנטיבה מוצלחת לערי הלווין של תל אביב וגרמו לתושבים החדשים בעיר הירוקה לשווקה מפה לאוזן ולמשוך אחריהם חברים ובני משפחה מה שגרם לעוד ביקוש לפרויקטים חדשים ולהגירה חיובית של אוכלוסיות איתנות.

גם הבניה בפתח תקוה מתפתחת

כשהרמה הסוציו - אקונומית עולה גם הביקוש  לבניה ירוקה ויוקרתית יותר עולה. בשנים האחרונות החל המשקל בעיר לנוע מבנית מגדלים ושכונות מאסיביות להתמקדות בבניה ירוקה ובשכונות יוקרתיות.
בשכונות יוקרתיות כמו "כפר גנים ג" ו"בת גנים" משווקים מספר פרויקטים ברמת גימור גבוהה עם אוריינטציית בנייה ירוקה ומתקדמת.

סיכום -  פתח תקוה מתקדמת בבניה

עם מיקום מרכזי, השקעה בתכנון, חינוך וחיזוק האוכלוסייה העיר פתח תקוה שומרת על מקומה בתור שיאנית התחלות הבניה בשנים האחרונות.
עם ריבוי הפרויקטים בעיר כל שנותר הוא לבחור את פרויקט המגורים המתאים לך ולהתקדם לעיר צעירה, חדשנית ותוססת.